MODUŁ SFP PLANET MFB-TSB 1-PORT SFP 1310NM TX 2KM

MODUŁ SFP PLANET MFB-TSB 1-PORT SFP 1310NM TX 2KM
MODUŁ SFP PLANET MFB-TSB 1-PORT SFP 1310NM TX 2KM

Dostępność: Ostatnie sztuki !

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 60,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

MODUŁ SFP+ PLANET MTB-LR 1-PORT SFP 1270NM TX 1310NM LC 10KM

MODUŁ SFP+ PLANET MTB-LR 1-PORT SFP 1270NM TX 1310NM LC 10KM
MODUŁ SFP+ PLANET MTB-LR 1-PORT SFP 1270NM TX 1310NM LC 10KM

Dostępność: Ostatnie sztuki !

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 225,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

ŚWIATŁOWÓD KROSOWY ST-SC DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 1M GEMBIRD

ŚWIATŁOWÓD KROSOWY ST-SC DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 1M GEMBIRD
ŚWIATŁOWÓD KROSOWY ST-SC DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 1M GEMBIRD

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 16,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
więcej więcej
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl